expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

TORK MAKALELER - TOSFED Başkanı Eren ÜÇLERTOPRAĞI ilk düşüncelerim


Herkese merhabalar, ben kısa adı TORK olan Tarsus Off-Road Kulübünün basın sözcüsü Erdal ALAKAŞ.  2019 sezonunda özellikle Akdeniz bölgesini baz alarak, MAKALELER başlığı altında özel yazılar hazırlayacağım ve 2019'da ilk yazımı da,  TOSFED başkanı Eren ÜÇLERTOPRAĞI İLK DÜŞÜNCELERİM başlığında yazıyorum.

Bildiğiniz üzere yakın zamanda TOSFED Başkanı Sn Serkan YAZICI'nın başka bir görev için görevinden ayrıldığını açıklamıştı ve vekili olan Sn Eren ÜÇLERTOPRAĞI göreve geçmişti ve TOSFED başkanımız olmuştu. Şimdi geçen hafta sonu 2018 AKDENİZ OFF ROAD KUPASI  Ödül töreni için bir gala gecesi düzenlendi, tam anlamıyla harikaydı. Bu vesileyle benimde Sn Eren  ÜÇLERTOPRAĞI ile tanışma imkanım oldu ve inanılmaz bir gözlem yapmak istedim. ( Aslında Eren ÜÇLERTOPRAĞI'nı daha önce kısmen tanırdım.  Bir kaç kez, vekil olarak katıldığı organizasyonlardan biliyorum, genç ve başarılı bir ralli pilotu olduğunu, spor kariyerinin dolu olduğunu, spor idareciliği konusunda bilgili ve deneyimli olduğunu da biliyorum, ayrıca Sn Serkan YAZICI'nında her zaman yanında olduğunu hatırlıyorum, hemen hemen tüm davetlere organizasyonlara katıldığını biliyorum, ayrıca bu güne kadarda hakkında hiç bir olumsuz şeyde duymadım.)  

Neyse tekrar konumuza döneyim ben, gala gecesinde tanışma fırsatı bulduğum sn başkanımız Eren ÜÇLERTOPRAĞI'nda ilk dikkatimi çeken SAMİMİ olmasıydı, beni yakından tanıyanlar bilir benimde hayat felsefemde iki önemli şey vardır birisi İYİ NİYET diğeri de SAMİMİYETTİR. bu yüzden ilk gözlemlemeleri'm çok olumlu oldu.

Geçmişte Sn Serkan YAZICI'nın göreve gelmesiyle (O Zamanlar TORK olarak TOSFED ile aramızda bir takım sorunlar vardı ve  DELEGE konusu yüzünden MAHKEMELİK OLMUŞTUK, Tescilimiz i iptal ettirmiştik ve TOSFED çatısı altından ayrılmıştık ve oy kullanamadıydık o seçimde) Neyse Sn YAZICI Başkan olunca  ilk düşüncem şu olduydu, hatta her yerde de dile getirirdim  '' RALLİCİ BİR BAŞKANIMIZ OLDU, artık OFFROAD BRANŞI Daha çok ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜR '' demiştim, lakin Serkan YAZICI başkanımız bunun aksine OFFROAD branşını 'TÜRKİYE'de Otomobil Sporlarının Yükselen YILDIZI YAPTI, kendisine buradan teşekkür ediyorum. (bizde TORK olarak tekrar tescilimiz i yaptırdık)

Tekrar Eren Başkanımıza geleyim, ilk izlenimim  SAMİMİ olmasından sonra, gala gecesinde bölgemizden gelen tüm başkanlarımızla birlikte, bir toplantı yaptı, bende haddim olmadan o toplantıya kulak misafiri oldum,  (şuanda gördüğünüz fotoğrafı da o arada çektim zaten) Eren başkanımızın bu toplantıda DELEGE OLAN, OLMAYAN tüm başkanların sorularını içtenlikle ve açıklayıcı bir şekilde cevapladığını hem gördüm, hem duydum. Buda ikinci olumlu izlenimim oldu.

Daha sonra Eren başkanımızla ayak üstü bir röportaj yapma imkanım oldu, sağ olsun kırmadı ve gene iyi niyet ve samimiyetiyle güzel bir kısa röportaj yaptık, kendisine bu yüzdende çok teşekkür ederim. buda üçüncü olumlu izlenim oldu. ( Bu yazımda Eren başkanımız hakkında 3 önemli olumlu izlenimimi paylaştım )

Son olarak değerli arkadaşlarım bildiğiniz üzere 28 Şubat 2019'da TOSFED OLAĞAN ÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI olacak. ve delegelerin imzaları ile 2 aday çıkıyor, bizde TORK olarak iki başkan adayına da  başarılar diliyoruz. son sözümüzde kim gelirse gelsin İYİ NİYET VE SAMİMİYETLE gelsin diyorum. 

Okuyan herkese saygı ve sevgilerimi sunuyorum. TORK Tarsus Off-Road Kulübü
Yönetim Kurulu Basın Sözcüsü Erdal ALAKAŞ