expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

Haydi Çocuklar bu Yaz KİTAP OKU, OFF-ROAD Yapma ŞANSINI YAKALA..!

DİKKAT BU PROJE  BAŞKA BİR PROJE İLE DEĞİŞMİŞTİR
       
Sayın Anne ve Babalar, biz Tarsus Off-Road Spor Kulübü (TORK) olarak, Yaz tatilinde, en değerlimiz olan, çocuklarımıza KİTAP OKUMAYA teşvik etmek amacı ile, Kitap okuyan  tüm çocuklara TARSUS TORK ARENA'da OFF-ROAD yapma şansı  veriyoruz.! Yapmanız gereken ilk  Şey '' ÇOCUĞUNUZUN KİTAP OKURKEN FOTOĞRAFINI çekip Bize Göndermek..!


FOTOĞRAFI GÖNDERİRKEN YAPMANIZ GEREKENLER: 

Çocuğunuz Adı:
Soy Adı:
Yaşı:
Anne Veya Baba Adı:
Anne Veya Baba Telefon Nosu:
Kitabın Adı Veya  Kitabın Ön Yüzü Fotoğrafı:


GÖNDERİLECEK YERLER
1 E-Posta : tarsustork@hotmail.com (ÖNCELİKLİ)
2 Whatsapp : 0544 285 9393 (Alternatif)
3 Sosyal Medya : facebook Tarsus TORK (Tıkla) Alternatif


SIKÇA SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI


Soru 1: Nasıl Katılırım? Kitap okurken anne veya babanızın sizin fotoğrafınızı çekerek,  Bizi Yollaması ile katılırsınız. Bizler Değerlendirip Onayladıktan sonra 001 ile 100 arası sıra numarası vererek kaydınızı onayladığımızı size bildiririz. ( Ayrıca Etkinlik Günü Veli İzin Belgesi Olacaktır)

Soru 2: Katılırken Ne Yapmam Lazım? Kitap Okurken Fotoğrafınız  ile Birlikte, Adınız, Soy Adınız, Yaşınız, Anne Veya Baba Adınız, Anne Veya Baba telefon Numarası, ve  Okuduğunuz Kitabın Adı / Ön kapak fotoğrafını Bize Göndermeniz lazım.

Soru 3: Yaş Sınırı Var mı? Hayır Yaş Sınırı Yok? 7'den 77'ye Herkes Katıla Bilir.

Soru 4: Katılım Sayı Sınırı Var Mı? Evet Var 100 Kişi İle Sınırlı.

Soru 5: Çocuklarımıza Off-Road yaparken kimler eşlik edecek? Çocuklarınıza Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) 2018  Sürücü Lisansına Sahip TORK resmi pilotları eşlik edecektir. çocuklarınız 2. sürücü koltuğunda oturacaktır. 


 Soru 6: Yarış Araçlarının Güvenliğini Nasıl Alıyorsunuz? Çocukların Katılacağı etkinlikteki yarış araçları (jeep'ler) Türkiye Otomobil Sporları Federasyonunca (TOSFED) 2018 ONAYLI Yarış Araçlarıdır. ve Özel Donanımlıdır. (Ayrıca İtfaiye Ve Ambulans Tüm Etkinliklerimizde Olduğu Gibi Bu Etkinliğimizde de Olacaktır)


 Soru 7: Çocuklarımız Nerede OFF-ROAD yapacaklar ve güvenli mi? Çocuklarınız Tarsus Tork Arenada OFF-ROAD yapacaklar,  ve parkur özellikle en düşük seviyede olacaktır,  Hız Sınır 30Km olacaktır. Çocuklarınıza TESCİLLİ Yarış Kaskı Takılacaktır.

Soru 8: Etkinlik  Hangi Tarihte Ve Saat Kaçta Başlayacak? Etkinlik 26 AĞUSTOS 2018 Pazar Günü Saat :10:00'da Tarsus Otoban Çıkışı, Tarsus Tenis Kulübü Karşısı Trafiğe Kapalı Alan Olan TORK ARENA'da olacaktır.

Soru 9: Etkinlik Ücretlimi, Her Hangi Bir Ücret Ödeyecek miyiz?  KESİNLİKLE ÜCRETSİZDİR, Her Hangi Bir Ücret Ödenmeyecektir.


 Soru 10: Benim Soracaklarım Burada YOK, Her Hangi Bir Telefon Numarasından Size Ulaşa Bilir miyim?  Evet Mesai Saatleri içinde 09:00 ile 17:00 arasında 0544 285 9393 No'lu GSM'den Sorularınızı ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.


PROJE DETAYLARI

Projemizin Adı: Kitap Okuyorum TORK
Projenin Amacı: Yaz tatilinde çocuklarımıza KİTAP okumaya teşvik etmek,  Karşılığında özel donanımlı OFF-ROAD yarış araçları ile OFFROAD yapma şansı vermek..!
Projenin Organizatörü : 2018 TOSFED Organizatör Kulüplerinden  Olan Tarsus Off-Road Kulübü TORK
Proje HAS TAGI: #KitapOkuyorumTORK
Proje Sorumlusu
: Tarsus Off-Road Kulübü TORK

ÖNEMLİ NOT: Bu Proje NOTER tarafından Tasdik Edilmiş olup,  Tarsus Off-Road Kulübü TORK Tarafından Hazırlanmıştır, TÜM HAKKI SAKLIDIR. İzinsiz Kullanılması YASAKTIR.
Kullanılması durumunda öncelikle İZİN ALINMASI ve 'Tarsus Off-Road Kulübü TORK'un başlattığı'' ibaresinin kullanılması gerekmektedir.