expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

TORK'tan Tüm Anne Ve Babalara Çok Önemli ÇAĞRI..!TORK'tan TÜM Öğrenci Anne Ve Babalarına ÇOK ÖNEMLİ ÇAĞRI..!
Değerli öğrenci anne ve babaları, Bölgemizde son 1 haftadır aldığımız duyumlar ve bir takım iddialar neticesi ile, kısa bir makale hazırladık, aldığımız duyumlara ve iddialara göre, Tarsus'ta geçtiğimiz günlerde bir öğrenci servis ile okuluna gitmek için evinin önünde bekleyen bir öğrencinin, yanına başka bir SERVİS görümünde bir araç yaklaşarak, BUGÜN BEN SENİ GÖTÜRECEĞİM DİYEREK: alı koyma girişiminde bulunduğunu, ve, servis bekleyen öğrencinin annesi son anda durumu fark ederek bağırdığını ve çocuğunu kurtardığını DUYDUK. 

Yine yakın zamanda bir öğrenci çocuğun servis beklerken buna benzer bir kaçırılma olayını da duyduk.

Tüm anne ve babaların dünyadaki en kıymetli varlıkları ÇOCUKLARI oluğunu ve O Çocukların Geleceğimiz Olduğunu, hepimiz biliyoruz.

Belki de bazı kişiler, bu duruma söylenti vs vs vs ,diyebilir, var sayalım söylenti olsun,
Ama biz yinede TARSUS OFF-ROAD KULÜBÜ ''TORK'' Olarak. Tüm Öğrenci ANNE ve BABALARINI buradan, bu ve buna benzer konular için bir kaç önlem ve tavsiye almalarını rica ediyoruz.

 Tavsiyemiz 1 ''Kesinlikle Oğlum / Kızım her zaman bindiğin, okul servisinin dışında, hiç bir araca binme..! uyarısında bulunmalısınız..! 

Tavsiyemiz 2 '' Okul Servisiniz'in Koordinatörü ile iletişime geçip servis değişme , sürücü değişme durumunda KESİNLİKLE ve KESİNLİKLE size bildirilmesini , talep ediniz..! 

Tavsiyemiz 3 '' Kesinlikle Çocuğunuz Okul Servisine Binene Kadar TAKİP EDİNİZ..! 

Tavsiyemiz 4 '' Servis Plaklarını Her Zaman (Değişme durumunda bile) Not Ediniz..! 

Tavsiyemiz 5 '' Bu durumları kesinlikle çocuğunuzun okuduğu okul yönetimlerine BİLDİRİNİZ..! 

Ve en önemli Tavsiyemiz, Bu ve Benzeri Durumlarda Kesinlikle ''155'i tuşlayarak bölgenize bağlı EMNİYET GÖREVLİLERİNE BİLDİRİNİZ.. .!!

Bu Makale ''Tarsus Off-Road Kulübü TORK'' tarafından Hüseyin BİŞİ Başkanlığın'da 05.10 2017 Tarihli 12 No'lu resmi yönetim kurulu ve tüm üyelerin kararı ile BİLGİLENDİRME, ÖNERİ, TEDBİR ve TAVSİYE niteliğinde Paylaşılmıştır.