expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

Bu BAŞARI TORK'tan Güzel Kentimiz TARSUS'a Armağan olsun.

3 yıl aradan sonra, TORK'un efsane başkanı sn Hüseyin BİŞİ'nin talimatı ile tekrar mahalli yarışlara dönen TORK, ilk mahallisi olan KAHRAMANMARAŞ MAHALLİ OFFROAD yarışların'dan TAM 6 KUPAYLA Tarsus'a döndü,

Kulüp Başkanımız, Sn Hüseyin BİŞİ, başta ekibimizin teknik servisi görevinde bulunan Lütfi ÖZPOLAT'a ve Durmuş Ali ÇETİN'e inanılmaz gayret ve çabalarından dolayı teşekkür etti.

Efsane Başkanımız Sn Hüseyin BİŞİ, 5 Dönemde Türkiye'nin çeşitli il ve ilçelerinden toplamda 64 Kupa toplayarak kırılması zor bir rekora imza attığımız için çok mutluyuz çok gururluyuz, dedi.

Şuanda Kulübümüz TORK olarak, MAHALLİ OFFROAD YARIŞLARINA uygun, Hal ve hazırda toplam 8 ARACIMIZ MEVCUT. 18 Lisanslı Sporcu PİLOTLARIMIZ Mevcut.

Biz TORK olarak 2017'nin son çeyreğinde Ani bir karar ile MAHALLİ yarışlara giriş yaptık, ama 2018'de ise sezon başında ULUSAL YARIŞLARA KATILMAYI'DA EKİBİMİZ İLE PLANLAMAKTAYIZ..

3 Yıl aradan sonra katıldığımız ilk mahalli offroad yarışın'da Kulübümüz Sporcularından Lisanslı Pilotlarımız Olan KAPLAN AKKAYA ve MURAT AKKAYA, S3 KLASMANINDA BİRİNCİLİK İLE 2 KUPA KAZANDILAR..

Yine Kulübümüzün Sporcularından Lisanslı Pilotlarımızdan AHMET YAĞLI ve ENDER PORTAKAL S3 KLASMANINDA İKİNCİLİK İLE 2 KUPA KAZANDI..

Yine Kulübümüz Sporcularından Lisanslı Pilotlarımızdan AHMET ZEKİ DÖNGÜL ve KAYHAN KEKLİK Devler Klasmanı olan S4 Klasmanında İKİNCİ OLARAK 2 KUPA KAZANDI..


Tüm TORK PİLOTLARIMIZI KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.. Diyen Efsane Başkanımız Sn HÜSEYİN BİŞİ Ayrıca, Kahramanmaraş Mahalli Off-Road Yarışlarında Başarılı Olan TÜM KULÜPLERİ VE PİLOTLARI TEBRİK EDER, Başarılarının devamını dilerim diyerek sözlerini sonlandırdı.

İŞTE TARSUS OFF-ROAD KULÜBÜ TORK'un, Resmi Sloganlarından Bir Kaçtanesi''

* TORK BİR TARSUS TAKIMIDIR.
* HER ŞEY TARSUS İÇİN.
* HADEE GENEEE Tarsus Off-Road Kulübü TORK Since 2006 www.TarsusTORK.com