expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

TORK AĞUSTOS AYI DEĞERLENDİRMESİ ve KAPLAN AKKAYA ''Sürpriz Doğum Günü Kutlaması''

TORK AĞUSTOS AYI DEĞERLENDİRMESİ ve KAPLAN AKKAYA ''Sürpriz Doğum Günü Kutlaması''

Kulübümüz TORK Hüseyin BİŞİ Başkanlığın'da Ağustos ayı değerlendirmesi ve aramıza yeni katılan Kaplan AKKAYA'nın doğum günü sürpriz kutlamasını gerçekleştirdi.

Başkanımız Hüseyin BİŞİ, Bu hafta sonu yapılması planlanan 3. Çamlıyayla MOTOFEST Etkinliği Değerlendirmesini yaptı. Kamplı bir şekilde katılacağımızı açıkladı.

Kulüp Başkanımız sn Hüseyin BİŞİ önümüzdeki ay içerisin de Kahramanmaraş mahalli offroad yarışları değerlendirmesini yaptı,. Başkanımız Hüseyin BİŞİ, önümüzde 20 gün gibi kısa bir süremiz var, arkadaşlar tüm eksiklerimizi giderip, bu etkinliğe eksiksiz katılmak için hepimiz gayret gösterelim dedi.

Aramıza yeni katılan TORK üyemiz sn KAPLAN AKKAYA'nın doğum gününü sürpriz bir pasta ile kutlayan Hüseyin BİŞİ ve Tüm TORK ekibimiz, Sn KAPLAN AKKAYA'ya BOL ÇAMURLU yıllar dileklerimizle değerlendirme toplantımızı katılan tüm üyelerimize teşekkür ederek sonlandırdı.

Ayrıca TORK Ağustos ayı değerlendirme toplantımıza ev sahipliği yapan Tarsus Kum Kahvesi yöneticilerinden Sn Ercüment Küçük'e ve çok değerli güler yüzlü iş arkadaşlarına ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti