expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

(23.10.2014) Geleneksel Perşembe Akşamı TOPLANTISI (kutlamalı)


          Merhabalar, Her hafta olduğu gibi geleneksel perşembe akşamı  toplantısı bu hafta, kutlama havasında geçti, Geçen hafta Gaziantep'te düzenlenen Off-Road Şampiyonasında  TARSUS için çok ciddi bir başarı elde eden TORK takımı, bu hafta bu başarıyı kutladı..
       
          TORK Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Sn Talha KOÇ tarafından   organize edilen Off-Road desenli Pasta  ile kutlandı..  Sn KOÇ öncelikle bu başarının mimarlarından olan Kulüp Başkanı sn Hüseyin BİŞİ'ye, Erdal ALAKAŞ'a', Murat AKKAYA'ya Ve Kuddusi AKKAYA'ya canı gönülden tebriklerimi sunuyorum ve başarılarının devamını diliyorum dedi,  sözlerine TORK ailesi olarak nice başarılara dileklerimi sunuyorum diyerek son verdi..
         
          TORK Yönetim kurulu başkanı Sn Hüseyin BİŞİ,  kutlama için teşekkürlerini sundu, ve bu başarımızı tamamen takım ruhuna borçluyuz dedi, ve sözlerine  Tarsus'da her perşembe toplanan tek kulüp biziz, bu toplantılarda bir birimizi daha iyi tanıyoruz, bilgi alış verişi yapıyoruz, sorunlarımızı konuşuyoruz, projelerimizi konuşuyoruz, gündemimizi değerlendiriyoruz, en çokta  bir birimizi dinliyoruz,  bizde hiç bir zaman  BEN diye bir şey olmadı olmayacakta. bizde her zaman BİZ vardır, asla kendimiz bireysel karar vermiyoruz, ortak karar alıyoruz KULÜP kelimesi de işte tam burada anlamını kazanıyor dedi..
          Sözlerine : sevgili kulüp  üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ne yapıyorsak kulübümüz ve Güzel kentimiz TARSUS için yapıyoruz, Sevgili arkadaşlarım  bende hepinize kulübümüz ve güzel kentimiz TARSUS'u  en iyi şekilde Gaziantep ilinde temsil ettiğiniz için canı gönülden teşekkür ediyorum, diyerek sözlerini sonlandırdı..

İşte Toplantıya  Katılanlar Listesi ve Bir kaç fotoğraf karesi

 1. Hüseyin BİŞİ
 2. Nihat KÜRKLÜ
 3. Zafer DAYLAK
 4. Can YALÇIN
 5. Talha KOÇ
 6. Kasım Ercan EKENLER
 7. Ahmet YAĞLI
 8. Temuçin KARMUTOĞLU
 9. Erol KOÇ
 10. Murat AKKAYA
 11. Serkan AKKAYA
 12. Siyami EKİÇİ
 13. Mehmet UYAR
 14. Münür AKSUNGUR
 15. Yılmaz SÖNMEZ
 16. Fırat BÜTLÜLER
 17. Erdal ALAKAŞ
 18. ve (Çirkin Sempatik KAHRAMAN)